בובות פופ גדולות
אם אתם מכירים את עולם בובות הפופ, אתם בוודאי יודעים שהן מגיעות בכל מיני גדלים וצורות. עם יותר מעשרת אלפים דמויות של בובות פופ, תוכלו לבנות את האוסף האולטימטיבי של בובות הפופ האהובות עליכם ותוכלו גם לבחור את הגודל המתאים לכם. בעולם בובות הפופ תוכלו למצוא את הדגמים הזעירים בדמותן של בובות הפתעה, שהן לכשעצמן מתחזקות קאלט שלם בפני עצמו. לצידן תוכלו למצוא את בובות הפופ המקוריות ולצד אלה, תוכלו למצוא גם בובות פופ גדולות.
 
כמה גדולות הן הבובות הגדולות?

בובות פופ הוא תחום מאוד מסודר שבו כל פרט חשוב, כפי שכל אספן בובות יודע. אחד הפיצ'רים החשובים ביותר של בובות פופ הוא הגודל שלהן. בובות פופ מגיעות במידות סטנדרטיות שנעות בין 7 ס"מ ועד 12 ס"מ, אך כפי שאמרנו קודם לכן, ישנן קטגוריות שלמות נוספות שבהן אפשר להשיג את אותן הדמויות בגדלים שונים. בובות פופ גדולות יכולות להגיע במידות של 10 אינצ' ואפילו 18 אינצ', וישנן גם הבובות הזעירות שמגיעות במידות של בובות הפתעה (בסגנון בובות ההפתעה של קינדר). הבובות הגדולות מתאימות במיוחד לדמויות שאתם אוהבים במיוחד, או כאשר אתם רוצים להציב את הדמות כפריט עיצוב ואווירה בבית, אבל גם כשכל מה שמעניין אתכם זה להעשיר את האוסף שלכם בכמה שיותר צבעים, צורות וגדלים.
 
האם הבובות הגדולות עולות יותר?
התשובה היא בהחלט כן. כמו בכל ענף מסחרי, גם עולם בובות הפופ מתומחר על פי שני פרמטרים מרכזיים: עלות הייצור ורמת הביקוש. מוצרים שרמת הביקוש להם היא גבוהה יעלו יותר מאחרים ומוצרים שעלות הייצור שלהם גבוהה יותר, גם יעלו יותר לצרכן. בובות פופ גדולות הן בובות שעלות הייצור שלהן יכולה להיות גבוהה משמעותית מאשר בובות סטנדרטיות ולכן עלותן גבוהה יותר. מבחינת רמת הביקוש, לא מדובר בבובות שהביקוש להן הוא חריג, בטח לא לעומת הבובות הנדירות שהן יעלו לכם באמת הרבה יותר, למרות שעלות הייצור שלהן נמוכה יותר.
לא משנה באיזה גודל של בובות אתם רוצים להעשיר את האוסף שלכם או לאיזו מטרה אתם רוצים אותן, בחנות GEEKER תוכלו למצוא את גן העדן של בובות הפופ בישראל. בחנות תמצאו בובות פופ במידות סטנדרטיות, בובות הפתעה זעירות וכמובן בובות פופ גדולות, כמו גם מחזיקי מפתחות, חולצות פופ ומגוון מוצרי קומיקס אהובים. לפרטים נוספים והזמנות, היכנסו עכשיו לאתר.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}